Ми пропонуємо рішення, яке дозволить відслідковувати та протидіяти незаконному проникненню у Ваш повітряний простір. Переконайтесь самостійно в якості та унікальності нашої продукції, переглянувши каталог.
Комплексне рішення для безпеки повітряного простору
Сучасна безпека вимагає багатошарового підходу, який йде в ногу з еволюцією технологій дронів, тому що ризики, з якими стикаються об'єкти без належного рівня повітряного захисту, іноді занадто високі.
- Репутаційні та конкурентні втрати, пов'язані з аерофотозйомкою зустрічей конкретних осіб, авто з номерами, особистого життя людей на об'єкті.
- Загрози безпеці людей та майна/обладнання на об'єкті шляхом скидання з повітря вибухових або отруйних речовин, стрілянина з вогнепальної зброї, застосування вогнеметів.
- Загрози інформаційній (кібер) безпеці об'єкта шляхом проникнення дрону з мініроутером на об'єкт та «злому» мережі.
- Прості дрони з ручним керуванням. Політ здійснюється за командами оператора, з передачею даних та GPS-навігацій.
- Комерційні дрони, де політ може бути запланований за попередньо запрограмованою траєкторією, а запис даних відеоспостереження здійснюється на внутрішню флеш-пам'ять. Використовується GPS-навігація та можливий політ у режимі «радіомовчання».
- Професійні дрони. Автономний політ за програмованій траєкторією, запис даних на внутрішню флеш-пам'ять, інерційна навігація з корекцією від барометричного висотоміра і магнітного компаса. Режим «повного радіомовчання».
Архітектура системи протидії дронам.

Підсистема пасивного виявлення, розпізнавання та визначення координат дрону та пілота. Застосовується для цілей з радіокеруванням та/або передачею даних. Майже всі дрони, у вільному доступі, використовують радіосигнали. З одного боку, вони отримують команди від пульта дистанційного керування, з іншого боку, вони надсилають такі дані, як відеозображення або телеметрію, наприклад, положення або заряд акумулятора, що залишився, на пульт дистанційного керування. Радіочастотні (РЧ) датчики або сенсори сприймають та аналізують ці сигнали і здатні не тільки надійно виявляти дрони, але й класифікувати їх, тобто ідентифікувати виробника та/або модель, і визначати їхнє місцезнаходження. Це стосується майже всіх комерційних та саморобних дронів. Це швидкий, простий і відносно недорогий спосіб початкового виявлення активності дронів в межах периметра.
Підсистема активного виявлення, розпізнавання та визначення координат цілі — радар. Застосовується для цілей з програмованим польотом (режим «радіомовчання») без передачі даних. Переваги:
- Виявляє сотні загроз одночасно.
- Визначає висоту польоту.
- Виявляє автономні дрони.
- Великий радіус дії.
- У поєднанні з PTZ-камерою помилкові спрацьовування значно знижуються.
- У комбінації з РЧ-датчиками дрони можуть бути класифіковані.
- Оптична і термальна перевірка.
- Візуальне автоматичне стеження.
- Визначає висоту польоту.
- Виявляє автономні дрони.
- Визначає корисні навантаження.
- Значно зменшує кількість помилкових спрацьовувань радара.
- У комбінації з РЧ-датчиками, дрони можуть бути класифіковані.
Підсистема реагування та активного подавлення цілі. Після того як ціль виявлена, класифікована та локалізована, можуть застосовуватися пасивні та активні контрзаходи, пристосовуючи захисний механізм до тяжкості загрози.